DERMO YOUNG

הבהרת כתמים / פיגמנטציה

מיצוק, חידוש והצערת העור

הדבר הבא בעולם היופי לשימור מראה הנעורים, להצערת העור ולהבהרת פיגמנטציה, הוא השיטה הייחודית אשר פותחה ע״י אייריס זנדר, המעוררת התפעלות בקרב מומחים בעולם ונחשבת כמענה אולטימטיבי והמועדף להצערת עור הפנים ועיכוב תהליכי הזדקנותו, זאת משום שהשיטה אינה כרוכה בסיכונים וסיבוכים, אינה מעוותת את הפנים ושומרת על מראה טבעי.

אחד היתרונות הגדולים בשיטה זו, הוא היכולת לבצע טיפולים בכל עונות השנה, כולל עונת הקיץ, ללא חשש מהשמש הישראלית.

הדרכים הידועות כיום להחלקת קמטים, כמו מתיחה בחוטים, הזרקות, או ניתוח פלסטי למתיחת פנים, אינן נותנות מענה להבהרת נמשים וכתמים ואינן משפרות את טקסטורת העור. העלות בגינן גבוהה והאפקטיביות קצרת טווח, כל זאת יחד עם הכאב והסבל הכרוך בכך, יוצרים אכזבה בקרב המטופלים.

אייריס זנדר, מומחית בעלת שם עולמי בתחום האנטי אייג’ינג, בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה כקוסמטיקאית רפואית. מוכרת לנו מתוכנית הטלוויזיה "מעושרות 2". לאחר שעשתה הסבה מקצועית מתחום ההייטק בו שימשה בתפקידים בכירים, פיתחה שיטה ייחודית למתיחת פנים ללא ניתוח והבהרת כתמים ללא פילינג. זנדר מהווה הוכחה ניצחת ליעילות טיפוליה, היא מעל גיל 60 מיישמת על עצמה את שיטתה ונראית צעירה בהרבה מגילה. השיטה מאפשרת להגיע לתוצאות מושלמות ללא צורך בסכין מנתחים, שתלים, זריקות או כל פרוצדורה אחרת.

השיטה נקראת DERMO YOUNG מעכבת את תהליך ההזדקנות ומשמשת כטיפול מונע כשמתחילים בגיל צעיר, המעוניינים למצק ולהצעיר את עור הפנים והצוואר, להבהיר את כל סוגי הפיגמנטציה, כתמים ונמשים, גם באזורי החזה והמחשוף, כפות הידיים, כתמים בקרחות גברים, טשטוש צלקות אקנה וטשטוש נימי דם - קופרוז. למעשה, נוצר שיפור ניכר בטקסטורת העור ומתקבל מראה טבעי, חלק ואחיד.

אייריס זנדר מומלצת על ידי רופאים ומנתחים פלסטיים המפנים אליה מטופלים שאינם יכולים מסיבות רפואיות לעבור התערבות כירורגית, כגון אלרגיה לחומרי הרדמה וכו׳.

לקוחותיה מגיעים מכל קצוות הארץ ואף מ 15 מדינות בעולם.

מטופלים אשר עברו סדרת טיפולים במרפאות אחרות והתאכזבו, מעידים כי שיטתה מביאה לתוצאות מדהימות ודרמטיות שאינן קיימות בשום שיטה אחרת.

אם את שוקלת לעשות ניתוח, הזרקות או פילינג, אייריס מזמינה אותך להתקשר ולהתייעץ איתה, כי טיפולים אלה דוחים את סכין המנתחים. הטיפולים עשויים להיות נקודת מפנה בחייהם של רבים מאיתנו בעולם כולו, כי כבר מהטיפול הראשון - התוצאות מדהימות!!!

לייעוץ התקשרו: 052-2725068

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.