מתיחת פנים בחוטים

א
אייריס זנדר, מומחית בתחום האנטי-אייג'ינג, מציעה טיפולים חדשניים בקליניקה המתקדמת בהרצליה טוענת כי מתיחת פנים עם חוטים מהווה את אחד הטיפולים החדשים ברפיון עור הפנים ובסימני ההזדקנות. הזדקנות עור הפנים היא כמובן תהליך טבעי, אך הרצון האנושי לשמר את מרקם העור האחיד, הצעיר והרענן, יצר ביקוש אדיר לפתרון טכנולוגי כלשהו שיעכב את הביטויים החיצוניים של גילנו.

בעבר הלא רחוק, הטיפול הפופולרי ביותר בסימני ההזדקנות החיצוניים באזור הצוואר והפנים היה ניתוח שהיה מכונה "מתיחת פנים" – ניתוח פלסטי יקר, והכרוך בסיכונים שלא ניתן להתעלם מהם, ושמהווים עדות לכוחו של הרצון האנושי לשמר את היופי המאפיין את תקופת נעוריו. לשם המחשה, חישבו על הסיכונים שנלקחו על ידי בני בנות אדם בשני העשורים האחרונים על מנת לשוות לעורם מראה צעיר יותר: הניתוח נעשה בהרדמה מלאה, ונושא סיכונים של דפורמציה ועיוות הפנים. חיפוש תמונות קצר בגוגל ימחיש עובדה זו ביתר קלות. סיבוכים של הניתוח כוללים זיהומים, דימומים, כאבים כרוניים, צלקות, הירדמות ונמלול של אזורים בפנים, פגיעה עצבית , מתיחה שאינה שווה בשני צידי הפנים ובנוסף כל זה, ניתוח אינו נותן מענה לטקסטורה של העור, אינו מבהיר נמשים וכתמים, אינו מטפל בקמטי מימיקה ואינו נותן מענה להתרוקנות ושקעים שנוצרים עם השנים באיזור הלחיים, שקעי עיניים ועוד. כך שאלה שבוחרות בניתוח מתיחת פנים חייבות להבין שבנוסף להתערבות הכירורגית הזאת, הן יצטרכו לעשות טיפולי הבהרת נמשים ופיגמנטציה בנוסף הזרקות למילוי והחלקת קמטים לטיפול בקמטי הבעה והזרקת חומרי מילויי בשקעי הפנים.

מומחים רבים עוסקים בפיתוח שיטות אשר יאפשרו מתיחת פנים ללא ניתוח, ובין האלטרנטיבות, ניתן לזהות שתי גישות כלליות: גישה אחת היא, בדומה למתיחת פנים, למתוח או למלא את הפנים, כדי לשוות לפנים מראה מתוח וצעיר, ופחות רפוי. הגישה השניה הינה להשפיע על עור הפנים בכללותו, באופן אורגני, על מנת להחזיר לעורנו את המוצקות, האלסטיות והרעננות שאיבד, להחלקת קמטים ולהחזיר את מראה הנעורים מבלי לבצע שינוי מבני של הפנים, ומבלי להשתמש בשתלים או אמצעים מלאכותיים. לגבי העדיפות של גישה אחת על השניה, אין תשובה המתאימה לכל אחת, וזה תלוי במצב העור של המטופל ובאפקט המבוקש.

על מנת להבין איזה טיפול מתאים יותר למצב עורך, ראי עצמך מוזמנת לפגישת ייעוץ בחינם, אצל אייריס זנדר – מומחית לאנטי אייג'ינג בעלת שם עולמי ואשר לזכותה למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום, אשר תבחן את מצב עורך ותעזור לך להתאים לו את הטיפול היעיל והנכון ביותר, שיביא לתוצאות הטובות ביותר. פגישת הייעוץ מומלצת ביותר – שכן היא תוכל לעזור לך להימנע מטיפול שאינו מתאים לך, מתוצאות שאינן רצויות בעינייך, ומסכומי כסף שישולמו עבור טיפול שכזה. הייעוץ אצל אייריס זנדר הינו ללא עלות.

 
 

ובכן, בין האלטרנטיבות הנמנות על הגישה הראשונה נמצאת מתיחת פנים עם חוטים. החוטים עשויים מחומר אשר נעשה בו שימוש נרחב ברפואה המודרנית. החומר נקרא פולידיאקסון – חומר סטרילי אשר מתפרק ונמס, ומוצא את דרכו החוצה מהגוף – לכן החוטים מכונים "חוטי הפלא". החוט מוחדר ובעזרתו ניתן לתת תמיכה לעור הפנים, להחליק קמטים ולשנות את תווי הפנים. האפקט מחזיק מעמד לתקופה של מספר חודשים – תלוי בסוג החוט, ובמצב העור של המטופלת.

מתיחת פנים עם חוטים היא פרוצדורה פשוטה וקצרה שמתבצעת על ידי רופאים מומחים בקליניקת האנטי אייג'ינג של אייריס זנדר בהרצליה. הפרוצדורה לוקחת עד 40 דקות. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית, בניגוד למתיחת הפנים "המסורתית" שנעשית תחת הרדמה מלאה. התהליך יעיל בטיפול ברפיון עור הפנים והצוואר. חשוב לציין כי ההליך יעיל יותר בטיפול ברפיון קל של עור הפנים, ופחות יעיל בטיפול בעור פנים המאופיין בקמטים, עור פנים שהזמן, השמש והניסיון הותירו בו את חותמם.

בהקשר זה מצאנו לנכון להרחיב על הגישה השנייה והאורגנית יותר – שהיא גישה המתמקדת בהחזרת הגמישות והאלסטיות של עור הפנים והצוואר, ואינה משתמשת בשתלים או בפרוצדורות שמטרתן להביא לשינוי של תווי הפנים. גישה זו מתמקדת בהצערת העור ובשינוי המרקם. בניגוד לגישה הפלסטית, גישה אשר מתאפיינת באורגניות ובהוליסטיות, שכן מטרתה היא לטפל בהזדקנות עצמה של עור הפנים ולכן, בניגוד לגישה הפלסטית -היא כוללת טיפולים אשר מוגדרים כטיפולי אנטי אייג'ינג – ולא טיפולים פלסטיים-כירורגיים, אשר מתמקדים בהסתרת סימני ההזדקנות באמצעים מלאכותיים. מבין הטיפולים היעילים ביותר שנמנים על גישה זו ניתן למצוא את שיטת ה– DERMO-YOUNG, שיטה אשר פותחה על ידי אייריס זנדר, לשיפור ניכר ברפיון עור הפנים והצוואר, החלקת קמטים, הבהרת נמשים ופיגמנטציה, טשטוש צלקות אקנה, ומתיחת הפנים באופן טבעי – כל זאת ללא צורך בסכין המנתחים. מדובר בשיטה ייחודית לעיכובו, ואף להיפוכו של תהליך ההזדקנות של עור הפנים. השיטה שונה משיטות טיפול אחרות בעיקר בכך שהיא מתמקדת בעידוד ההתחדשות של העור, ובעידוד ההיווצרות של קולגן ושל אלסטין. השיטה איננה פולשנית, ואיננה כרוכה בשינוי כפוי של עור הפנים. הטיפול הפך לפופולרי במיוחד בשנים האחרונות גם בקרב סלבריטאים מהארץ ומהעולם – בעיקר משום שתוצאות הטיפול נראות כבר מהטיפול הראשון, ומשום שהטיפול מתמקד ב"הצערת העור" בפועל – התוצאות מתחילות באופן מיידי, מצב העור משתפר באופן טבעי והדרגתי, ובכך מקנה לעור מראה טבעי בצעירותו, מוצק, וחלק מפיגמנטציה. לכן הטיפול בשיטת DERMO-YOUNG עשוי להוות נקודת מפנה קריטית בחיי נשים שחצו את גיל ה40-50 – משום שהתחושה של היופי הקורן היא הרגשה עילאית המוכרת לנשים רבות מימי צעירותן, ומשום שהזכות לחוות תחושות אלו בשנית היא זכות יקרה מפז, המעוררת התרגשות ואהבה מחודשת לחיים, ותחושת רעננות.

שיטת ה–DERMO-YOUNG –עושה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, ומשלבת בין טכנולוגייה ומיכשור, והתאמת מוצרי קוסמטיקה פארא-רפואיים ברמת האיכות הגבוהה כיום בעולם. שיטה זו מיועדת לנשים (וגם גברים) השוקלות (והשוקלים) לבצע ניתוח מתיחת פנים, הזרקות טוקסין הבוטולינום (או 'בוטוקס', בלשון הציבור), פילינג, או מתיחת פנים בעזרת חוטים, ומתאימה לאנשים בכל הגילאים, הסובלים מרפיון וקמטים בעור הפנים והצוואר, מפיגמנטציה באזור הפנים, המחשוף וגב כפות הידיים. כמו כן במקרים רבים השיטה יעילה מאוד בטיפול בנימי דם וקופרוז, בצלקות קיימות, ובנקבוביות מורחבות. הטיפולים מתאימים גם לכל אלו הרוצות "להצעיר" את העור, ולעכב את הזדקנות העור הנראית לעין. הטיפול מתאים גם לנשים שכבר עברו מתיחת פנים "מסורתית", ורוצות לשפר משמעותית את מרקם העור על מנת לקבל עור צעיר, חלק, וללא כתמים.

טיפול הפוטו-רג'וביניישן מתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות של הבזקי אור וחום, אשר מוקרנים על פני העור וחודרים לעומקו – עד לשכבת ה"דרמיס", ובאופן זה גורמים להתחדשות מזורזת של התאים ולייצור מוגבר של סיבי קולגן. כמו-כן, הקרן פוגעת ישירות בפיגמנטים ומנקה את הכתמים שנמצאים בתוך עומק העור, אגב שהיא שורפת את כלי הדם המורחבים, וסוגרת את הנקבוביות. כך למעשה מתקבלת "מתיחת פנים" טבעית וללא ניתוח המביאה לכדי מראה עור צעיר, מוצק וחלק, מתקבל עור מתוח, ללא ניתוח.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.