יונים שליליים

מ
סייעים לשינה טובה, מטפל בבעיות שינה ומיגרנה, לסובלים מאסטמה וקוצר נשימה, לסובלים מתוקפנות, זהו גורם מרגיע, מעודד בפנים את התחדשות התאים. ומגביר את רמת הקולגן בעור. משפרים את הריכוז מטפלים ומתאים לסובלים מדיכאון עונתי, כי ליונים שליליים השפעות דומות כמו של פרוזאק, אך ללא תופעות לוואי. מחזקים את יכולת החשיבה, הזיכרון והריכוז..

משפרים את מצב הרוח ואת היכולת המנטלית, מקצרים זמני החלמה ממחלות או התערבויות כירורגיות, ומשפרים ביצועים פיזיים לספורטאים. ידוע כי במדינות שונות כמו רוסיה הותקנו מחוללי יונים שליליים בחדרי ההלבשה ומנוחה של הספורטאים אשר הביאו אותם לשיפור ביצועים פיזיים.

יונים שליליים ידועים כתרופה טבעית, בין השאר מגבירים את זרימת החמצן למוח מפחיתים את רמת החמצון בדף מווסתים את רמת הסרוטנין במוח להגברת עירנות לסובלים מעייפות, משפרים את חילוף החומרים, מחזקים את המערכת החיסונית תוך שיפור משמעותי בעמידות בפני מחלות ומאריכים את חיינו. יונים שליליים נלחמים ברדיקלים חופשיים, מעכבים תהליכי הזדקנות, ומשפרים את רמת הקולגן שבעור. כך גם תרגישו טוב יותר, תיראו צעירים ותאריכו חיים.

 
 

יונים שליליים לריפוי ומניעת מחלות ולהארכת חיים

הסוד שבאוויר הבריא המצוי בחיק הטבע הוא בכמות האדירה של יונים שליליים בו הוא רווי. זהו אוויר שכל נשימה שלו מבריאה אותנו.

מכירים את התחושה הנהדרת שבטיול בחיק הטבע? שאלתם את עצמכם מה גורם לתחושה המופלאה הזאת? הסוד הוא בכמויות האדירות של היונים השליליים שמצויים בטבע ושחסרים כל כך אצלנו בבית.

יש מי שמכנים את היונים השליליים הויטמינים של הטבע ואחד מנפלאותיו. הם ניחנים בסגולות רבות החיוניות לבריאותינו. מדובר באטומים בעלי מטען חשמלי שלילי. הם נוצרים בטבע כמולקולת אוויר שהתפרקה בהשפעת אור השמש וכתוצאה מתנועת אוויר ומים. הם בלתי נראים ואין להם טעם או ריח. הם האחראים לאוויר הצח שאנחנו נהנים לשאוף בטבע.
האוויר בבתים שלנו וגם מקומות העבודה חסר את היונים השליליים הללו. חסרונם הופך אותו למזיק יותר. הזיהום מגיע מחיבורי מחשב ומסכי טלוויזיה, מתאורה ניאונית ומאוויר הזורם במערכות המיזוג והאיוורור – כל אלה מייצרים יונים חיוביים, הנפלטים ללא הרף לאוויר. הם גורמים לתחושת עייפות, דכדוך ועצבים, מביאים לכאבי ראש, לירידה ביכולת הפיזית והמנטלית, מגבירים את התחלואה ובעצם מקצרים את חיינו.

את הבשורה הזו מביאה לישראל אייריס זנדר, המוכרת לנו ככוכבת תכנית הטלוויזיה "מעושרות 2" מערוץ 10, בה הפכה לחביבת הקהל, בשל אישיותה הכובשת וגישתה החיובית לחיים. זנדר היא בעלת שם עולמי בתחום האנטי אייג'ינג ומאחוריה 18שנות נסיון כקוסמטיקאית רפואית. בשנת 2000 עשתה הסבה מתפקידים בכירים בהייטק, החלה להתמקצע בתחום היופי והאסתטיקה ונסקה כמטאור. היא נבחרה לטפל בלקוחות "המרכז הרפואי לאנטי-אייג’ינג", בהם אח"מים וידוענים ונחשבת למובילה גם בעולם בנושא אנטי-אייג’ינג והבהרת פיגמנטציה.

"את הגיל הכרונולוגי שלנו אי אפשר לשנות", היא אומרת, "אבל את הגיל הביולוגי אפשר בהחלט. לסגנון החיים שלנו ולהתנהגות יש השפעה על המראה, על איכות החיים ועל הארכתם. אני מרגישה תחושת שליחות שתיצור שינוי בחשיבה. השקיעה משאבים רבים בחקר ולימוד נושא היונים השליליים וסגולותיהם. "אני מזמינה כל אחד ואחת מהקוראים לגלות בעצמם את שאני גיליתי במסע המופלא לחקר הנושא. תוכלו להתחיל בחיפוש בסיסי בגוגל על יונים שליליים והתרומה הדרמטית שלהם לבריאותנו. המידע שתגלו ידהים אתכם..."

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.