אנטי אייג'ינג עפ"י אייריס זנדר

אייריס זנדר הינה בעלת שם עולמי בתחום האנטי אייג'ינג, פיתחה את שיטת DERMO YOUNG לחידוש והצערת העור המשלבת שימוש בטכנולוגיה ומיכשור מתקדמים ביחד עם מוצרים פארא-רפואיים.
הטיפולים שלה מעניקים לעור מראה מוצק, צעיר ומתוח ללא ניתוח, מעכבים תהליכי הזדקנות ודוחים את סכין המנתחים וכבר מהטיפול הראשון - התוצאות מדהימות.

א ייריס זנדר, מומחית לטיפולי אנטי אייג’ינג ועיכוב תהליך ההזדקנות בעלת שם עולמי, מאמינה…. שעור פנים יפה ומראה צעיר יותר, אינם רק תוצאה של גנטיקה, אלא שילוב של אורח חיים בריא, המשלב תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית, גישה אופטימית וחיובית לחיים וטיפולים קוסמטיים מתקדמים לחידוש והצערת העור, שניתנים על פי השיטה שפותחה על ידה שיטת "DERMO YOUNG", המשלבת שימוש בתכשירים פארא רפואיים פעילים הגורמים לרגנרציה, חידוש והצערת העור ושימוש בטכנולוגיה ומכשור רפואי מתקדמים. אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לחיות עד גיל 90 כש 30 שנה אחרונות שלו ילוו במחלות, כאבים, מוגבלות ותלות על בני משפחתנו או מטפלים סיעודיים. אנחנו רוצים להיות כשרים, לנוע בקלילות ונמרצות, לרקוד ולטייל, לעשות סקי וספורט ממש עד יום מותנו. לחיות שנים איכותיות שיאפשרו לנו לבלות עם נכדינו ומשפחתנו חיים מלאי פעילות והרפתקאות.

הקהילה הרפואית ראתה במשך שנים ארוכות שחיים ארוכים ובריאותנו הם נתון גנטי, והניחה שכל חייו של אדם כתובים בגנים שאיתם הוא נולד. ככל שגדל הידע שלנו בחקר הגנטיקה מתברר שהנחה זו אינה נכונה. המחקרים מוכיחים שאצל רובנו לסגנון חיים והתנהגות יש השפעה גדולה יותר מזו של התורשה. הגנים מגדירים את הבסיס הביולוגי, אך באינטראקציה שלכם בין אם בחירת המזון, פעילות חברתית וקשרים חברתיים, אתם קובעים את האופן שבו הגנים שלכם ישפיעו על גופכם, והם קובעים את איכות החיים שלכם ואורך השנים אשר תחיו.

 

חלק מהאנשים מקפחים את עצמם ואת גופם, אם זה על ידי עישון סיגריות או טבק, השמנת ייתר ואכילת מזונות בעלי ערך תזונתי נמוך, חוסר פעילות גופנית, מועקות וסטרס נפשי.

מכיוון שכולנו היינו רוצים להאריך את תוחלת החיים ולחיות באיכות חיים ללא מחלות, ללא מגבלות וכמובן להיראות צעירים ומטופחים. אנטי אייג’ינג הוא תחום מחקר ייחודי שהחל להתפתח בשנים האחרונות לטיפול בעיכוב תהליכי ההזדקנות של גוף האדם ועור הפנים. כאשר אנחנו מתחילים להזדקן הגוף שלנו מאבד מיעילותו מבחינות רבות: הוא נעשה כבד, איטי, מאבד מגמישותו, נעשה רופף ופחות יציב. מתחילות להופיע מחלות המאפיינות את הזקנה, כגון: התקפי לב ואירועי לב אחרים, סרטן, אלצהיימר, בריחת סידן, איבוד כושר הזיכרון. העור שלנו אחרי גיל 40 נעשה דק יותר, הוא מאבד מגמישותו, נהפך יבש, מקומט ורפוי.

מדוע וכיצד מזדקן גופנו ?

מלבד גנטיקה ועלייה בגיל, אנחנו מכירים את התיאוריה שהתחילה מהפכה בעולם הרפואה, כאשר גילו במחקרים רפואיים בארה"ב שהגורם העיקרי להזדקנות הגוף הם הרדיקלים החופשיים.

מהם הרדיקלים החופשיים ?

הרדיקלים החופשיים הם מולקולות חמצן שכתוצאה מאנרגיה שלילית חזקה איבדו אלקטרון, המבנה המולקולרי התערער והתקבלה מולקולה לא מאוזנת ולא יציבה – מעין מולקולה הגונבת אלקטרונים ממולקולות בריאות – שיוצרת עם המולקולות הבריאות קשר כימי והורסת בדרך גם אותן. בעצם רדיקל חופשי הורס כל חלקה טובה שבא איתה במגע.

 
 

הרדיקלים החופשיים יכולים להתפתח בתוך ומחוץ לגוף:

מחוץ לגוף:
הגוף שלנו מייצר את הרדיקלים החופשיים הללו כל הזמן בתהליך החימצון ושחרור האנרגיה במיטוכונדריה של התא (נשימה תאית). כעסים ועצבנות הם אנרגיה שלילית המגבירה את ייצור הרדיקלים חופשיים, הוכח שאנשים בעלי מחשבות רעות, עצבניים, דאגנים, קנאים וכעסנים יזדקנו מהר יותר ויחלו במחלות מהר יותר, לכן חשוב להיות רגועים, שמחים ובעלי חשיבה חיובית.

בתוך הגוף :
עשן סיגריות, זיהום האויר, חשיפה מוגזמת ולא מבוקרת לשמש, זיהום מי השתיה, נטילת תרופות וחומרי הדברה של הירקות והפירות, כל אלה יוצרים מסביבנו רדיקלים חופשיים.

הרדיקלים החופשיים:

גורמים לשיבוש מבני ותיפקודי ברקמות הגוף, הם גורמים למחלות רבות. הם מתקשרים עם החלבון של עור הפנים, פוגעים בקולגן ואלסטין, גורמים לקמטים ומאיצים את קצב הזדקנות העור.
הפיתרון לרדיקלים חופשיים הם אנטי אוקסידנטים:
מונעי חימצון המנטרלים ולוכדים את הרדיקלים החופשיים, בכך מונעים את תהליך הרס התאים בגוף. האנטי אוקסידנטים מומלצים הן כתוספי מזון והן כמרכיבים קוסמטיים במוצרי הטיפוח.
אנחנו יכולים לעכב את תהליך ההזדקנות, לעצור את קצב ההזדקנות ואפילו להחזיר את הזמן לאחור. מכיון שהזמן נע קדימה בלבד, אין אנו יכולים להיהפך צעירים יוטתר מבחינה כרונולוגית אבל אנו יכולים להיעשות צעירים יותר בגיל האמיתי, הגיל הביולוגי / פיזיולוגי.
ניתן להגיע לפרופיל בריאותי כמו של אנשים צעירים ממוצעים מגיל צעיר מגילכם. ואין זה קשה לביצוע. אתם יכולים להיראות צעירים יותר, להיות חזקים ונמרצים יותר, להאריך את החיים ולהיות בריאים יותר זמן קצר לאחר שתתחילו בתוכנית האנטי אייג'ינג שפותחה ע"י אייריס זנדר.

הנכם מוזמנים לראות תוצאות של טיפולי אנטי אייג'ינג בגלריית תמונות ה'לפני ואחרי'.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.