קופרוז


אייריס זנדר
בעלת קליניקה מתקדמת בהרצליה פיתוח, מטפלת בתופעת הקופרוז באמצעות מיכשור וטכנולוגיה מתקדמת.

קופרוז היא תופעת עור המתאפיינת בנימי דם , כלי דם מורחבים בפנים, שנראים כמו רשת סיבים אדומים וכחלחלים הנשקפים מבעד לעור. ניתן למצוא את הקופרוז בעיקר בצדי האף, בלחיים, בסנטר ובאיזור המחשוף.

תופעה זו הולכת וגוברת עם העלייה בגיל. זוהי בעייה גנטית בעיקר, המופיעה לרב בקרב נשים וגברים בעלי סוג עור בהיר ושקוף. ישנם גורמים המחמירים את התופעה וגורמים להתרחבות כלי הדם, כגון: צריכה גבוהה של אלכוהול, שהייה מרובה בשמש או מקומות מחוממים, טיפולים הורמונליים, נטילת תרופות, לחץ דם גבוה ואכילת מזון חריף.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

בקליניקה של אייריס זנדר, קוסמטיקאית רפואית בעלת ניסיון של כ-17 שנה ומומחית בטיפולי אנטי אייג׳ינג להצערת העור, קיים ציוד ומיכשור טכנולוגי מתקדם לטיפול בבעיית הקופרוז. אייריס בעלת שם עולמי בתחום האנטי אייג׳ינג, פיתחה שיטה ייחודית למתיחת פנים ללא ניתוח והבהרת פיגמנטציה, שיטה לטשטוש כלי דם מורחבים, צמצום נקבוביות מורחבות וטשטוש צלקות אקנה.
אייריס משתמשת בטכנולוגיית IPL , הבזקי אור וחום בעוצמה גבוהה הפוגעים דרך האפידרמיס, מוקרנים לתוך עומק העור וגורמים להתרחשות שורשית בעומק העור. הבזקים אלו פוגעים בכלי הדם ״קופרוז״ ומטשטשים אותם, כך מתקבל עור חלק, בהיר ויפה יותר. היתרון בטיפול זה בקרן IPL על פני טיפולי לייזר, הוא היכולת לטפל בכל עונות השנה וגם בעונת הקיץ החמה.

תוצאות הטיפול שונות, ותלויות בעומק הקופרוז, כאשר נימי דם שיטחיים ניתנים להעלמה מידית. הצלחת הטיפול תלויה במידה רבה בהתנהגות המטופלת או המטופל. יש לזכור כי הטיפול הוא סימפטומטי בלבד ואינו מטפל בסיבה לתופעה, כך שהיא עלולה לחזור – ויש לקחת בחשבון שיעלה הצורך לשוב ולטפל בתופעה זו שוב עם השנים.

אייריס זנדר מזמינה אותך לפגישת אבחון עור ויעוץ חינם. בפגישה תקבלי ייעוץ על הטיפולים והמוצרים המתאימים לעור הייחודי שלך.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל- 052-2725068

הקליניקה נמצאת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח. חניה חופשית במקום.

אייריס זנדר - טיפול בקופרוז