טיפול בכהויות סביב העיניים

טיפול בכהויות ("עיגולים שחורים") סביב העיניים

אייריס זנדר, מומחית עולמית לאנטי אייג'ינג וקוסמטיקאית רפואית, פיתחה שיטה חדשנית וייחודית שמאפשרת להבהיר כהויות סביב העיניים, מה שנקרא בשפה העממית 'עיגולים שחורים בעיניים'.

למה ולמי יש "עיגולים שחורים" סביב העיניים

ראשית, יש לבדוק ממה נובעת הכהות. האם מדובר בשקע במבנה הגולגולת באזור העיניים? חלק שקוע נראה כהה יותר, עשוי להעיד על בעיות תפקוד כבד, או להיגרם מנימי דם בולטים, או פיגמנטציה. לעיתים זה תלוי מוצא. למשל, ידוע כי הרבה נשים ממוצא תימני סובלות מכך. חשוב לא פחות לדעת, כי בכי, דמעות ושפשוף העיניים רק מחמירים את המצב וגורמים לכהות רבה יותר. לכן, טיפ קטן: קחו את החיים בקלות ואל תבכו הרבה. תשנו מספיק, כדי לא להיות עייפים ולשפשף את העיניים…

מה אפשר לעשות? איזה סוגי טיפולים קיימים?

ישנם 3 סוגים של טיפולים שעוזרים מאד בהבהרת בעיית העיגולים השחורים סביב העיניים:

  • פוטו רג׳וביניישן (Photo Rejuvenation) – חידוש והצערת העור באמצעות הבזקי אור
  • פילינג עיניים
  • שימוש בקרם הבהרה, מקדם הגנה

 

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

טיפולי פוטו רז'וביניישן

טיפולי פוטו רז'וביניישן (או פוטו רג'וביניישן) מבוצעים בסדרה של 6 טיפולים, אחת לחודש.
הטיפול נעשה באמצעות מיכשור מתקדם המושתת על טכנולוגיית PLT (פולס לייט טכנולוג'י – Pulse Light Technology) שמקרין הבזקי אור על גבי שכבת העור העליונה (האפידרמיס) נספגים וחודרים עד לשכבת הדרמיס, שם מתרחש טיפול שורשי שמבוצע בתוך עומק העור ומטרתו לגרום לזירוז התחדשות התאים, לייצור מוגבר של תאים פיברובלסטיים, להגברת ייצור סיבי קולגן האחראים על מיצוק העור ומביאים להחלקת קימטוטים, לחיזוק העור, ולייצור סיבי אלסטין שמשמשים את הגוף שלנו לגמישות ורכות העור.

הטיפול יעיל מאוד להבהרת כתמי פיגמנטציה כתוצאה מנזקי שמש, כתמי גיל או כתמים הורמונליים – ומתאים לכל חלקי הגוף החשופים – עור הפנים והצוואר, מעל החזה וכפות הידיים. הבהרת הכתמים מתבצעת ע"י קרינה שפוגעת ישירות בפיגמנט של הכתם והורסת אותו בעומק העור. כמו כן, אם ישנם נימי דם שטחיים (הנקראים קופרוז), הם מיטשטשים בתהליך ההבהרה והאדמומיות .

הבזקי האור הינם סלקטיביים והם פוגעים רק ברקמה הרצוייה. הם מתבייתים בסימני ההזדקנות מבלי להרוס או לפגוע ברקמות אחרות מסביב. השיטה אינה פולשנית או חודרנית ויכולה להיות משולבת עם טיפולים אחרים כמו מיקרודרמבריישן, הזרקות , פילינג עמוק, או לאחר ניתוחים פלסטיים.

בניגוד לטיפולי פיליניג שפועלים על שכבות העור העליונות, יוצרים כוויה ודורשים תקופת החלמה ארוכה (שלרב כוללת גם הסתתרות בבית והיעדרות מהעבודה), טיפולי פוטו רג`וביניישן משיגים שיעורי הצלחה של עד 90%, הודות לעובדה שהם פועלים בתוך שכבת הדרמיס התחתונה ומטשטשים את התופעות מהבסיס או השורש, ההחלמה מיידית, ללא סיכונים וללא תופעות לוואי כך שניתן לחזור מיד לפעילות הרגילה ולסדר היום הרגיל שלך.

מה כוללת סדרת טיפולי הפוטו רז'וביניישן?

כאמור, מדובר בסדרה של 6 טיפולים המבוצעים אחת לחודש.
אמנם את התוצאות מתחילים לראות כבר אחרי הטיפול הראשון אולם יש להקפיד על ביצוע הסידרה כולה על מנת לטפל בבעייה מהשורש כך שהעיגולים השחורים לא יחזרו להופיע סביב העיניים כבר אחרי חודש-חודש וחצי.

הטיפול יעיל למשך שנה, בדרך כלל וניתן לבצע טיפול תחזוקתי אחת לחצי שנה שעוזר למשוך את תקופת ההשפעה. כדי לשמר את הצערת העור חשוב לשמור על אורח חיים בריא: הימנעות מעישון וחשיפה לשמש, שתיה מרובה ושימוש בתכשירים פארא רפואיים המותאמים לעור הלקוחה ולסוג הבעיה.

טיפולי הפוטו רג'וביניישן הפכו, לאחרונה, לנפוצים בעולם, בעיקר בקרב נשות הוליווד והחברה הגבוהה והאקסלוסיבית בארה"ב. כמו כן, הטיפול נפוץ גם במדינות אסיה – שם יש חשיבות רבה לעור הפנים. היפנים מאמינים שעור הפנים משקף את בריאותה של האישה, ככל שהעור של האישה חלק ובהיר – כך היא בריאה יותר וגם אטרקטיבית יותר. כבר מילדות הן גדלות על תרבות של שמירה וטיפוח עור הפנים, נמנעות מחשיפה לשמש ומשתמשות בחומרי הבהרה שונים.

לנשים שחוצות את גיל ה-40 (וכמובן לנשים בגיל המעבר), טיפול זה עשוי להיות נקודת מפנה בחייהן.
לא מדובר בניתוח, גם לא בפילינג. תקופת החלמה קצרה – בת כמה ימים בלבד.
סדרת הטיפולים קצרה, עם המתנה והפוגה בת 4 שבועות בין טיפול לטיפול.
והתוצאות? נראות ומורגשות כבר מהטיפול הראשון  – והן מדהימות!

את מוזמנת לראות את התוצאות בגלריית תמונות ה'לפני ואחרי' שלנו.

יעוץ אישי

אייריס זנדר, מציעה טיפולים המותאמים בהתאם למצב העור של המטופלת, לאחר פגישת אבחון וייעוץ המתקיימת חינם, בהתאם לזמן שמתאים לך. האבחון משמש בין היתר לקבוע את גורמי ההתכהות ובהתאם לכך את הטיפולים הנדרשים.
חשוב לדעת כי כמות הטיפולים מותאמת אישית לכל לקוחה ולקוחה: יש לקוחות שיצטרכו רק 4 טיפולים ויש לקוחות שיצטרכו לבצע סדרה של 6 טיפולים, אחת לכל חודש.

אייריס מציעה סדרת טיפולים המשלבים טיפולי פוטו רז'וביניישן באמצעות טכנולוגיית IPL, הבזקי אור וחום החודרים דרך שכבת האפידרמיס לשכבת הדרמיס העמוקה וגורמים לייצור מוגבר של קולגן ותאים חדשים המצטופפים בעומק העור ומעניקים לעור עיבויי ומיצוק. הטיפול קצר וכעבור שבוע, שבועיים ניתן לראות שיפור ניכר במראה העור.

הטיפול מטשטש כתמי פיגמנטציה מאזורים אלו ומעניק לעור מראה מתוח יותר, צעיר וחלק. ומי לא רוצה להבהיר את העיגולים השחורים שסביב העיניים ולהיפטר ממראה עייף ומעיק?

אייריס זנדר מזמינה אותך לפגישת אבחון עור ויעוץ חינם. בפגישה תקבלי ייעוץ על הטיפולים והמוצרים המתאימים לעור הייחודי שלך.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל- 052-2725068

הקליניקה נמצאת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח.