פוטו רג'וביניישן

טיפולי פוטו רז'וביניישן

אייריס זנדר, קוסמטיקאית רפואית ומומחית עולמית לאנטי אייג'ינג, עובדת עם המיכשור המתקדם והחדשני ביותר שקיים כיום בשוק ועורכת, בין השאר, טיפולי פוטו רג'וביניישן.

טיפולי פוטו רז'וביניישן (או פוטו רג'וביניישן) מבוצעים בסדרה של 6 טיפולים אחת לחודש. באמצעות מיכשור מתקדם המושתת על טכנולוגיית PLT (פולס לייט טכנולוג'י) ע"י הבזקי אור המוקרנים על גבי שכבת העור העליונה (האפידרמיס) נספגים וחודרים עד לשכבת הדרמיס, שם מתרחש טיפול שורשי בתוך עומק העור, שמטרתו לגרום לזירוז התחדשות התאים, לייצור מוגבר של תאים פיברובלסטיים, להגברת ייצור סיבי קולגן האחראים על מיצוק העור ומביאים להחלקת קימטוטים וחיזוק העור, ולייצור סיבי אלסטין לגמישות ורכות העור.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

הטיפול יעיל מאוד להבהרת כתמי פיגמנטציה כתוצאה מנזקי שמש, כתמי גיל או כתמים הורמונליים. ומתאים לכל חלקי הגוף החשופים – עור הפנים והצוואר, מעל החזה וכפות הידיים. הבהרת הכתמים מתבצעת ע"י קרינה הפוגעת ישירות בפיגמנט של הכתם והורסת אותו בעומק העור. כמו כן, נימי דם שטחיים הנקראים קופרוז, מיטשטשים והאדמומיות משתפרת.

הבזקי האור הינם סלקטיביים והם פוגעים רק ברקמה הרצוייה, הם מתבייתים בסימני ההזדקנות מבלי להרוס או לפגוע ברקמות אחרות מסביב.

השיטה אינה פולשנית או חודרנית, היא יכולה להיות משולבת עם טיפולים אחרים כמו מיקרודרמבריישן, הזרקות , פילינג עמוק, או לאחר ניתוחים פלסטיים.

בניגוד לפיליניגים הפועלים על השכבות העור העליונות, היוצרים כוויה ודורשים תקופת החלמה ארוכה, הסתתרות בבית והיעדרות מהעבודה, טיפולי הפוטו רג`וביניישן משיגים שיעורי הצלחה של עד 90%, הודות לעובדה שהם פועלים בתוך שכבת הדרמיס ומסירים את התופעות מהבסיס או השורש, ההחלמה מיידית, ללא סיכונים וללא תופעות לוואי וניתן לחזור מיד לסדר היום.

מדובר בסדרה של 6 טיפולים אחת לחודש.

כדי לשמר את הצערת העור חשוב לשמור על אורח חיים בריא: הימנעות מעישון וחשיפה לשמש, שתיה מרובה ושימוש בתכשירים פארא רפואיים המותאמים לעור הלקוחה ולסוג הבעיה.

הטיפול לאחרונה נעשה נפוץ בעולם, בעיקר בקרב נשות הוליווד והחברה האקסלוסיבית בארה"ב, כמו כן הטיפול נפוץ במדינות אסיה שם יש חשיבות רבה לעור הפנים. היפנים מאמינים שעור הפנים משקף את בריאותה של האישה, ככל שהעור של האישה חלק ובהיר היא בריאה יותר ואטרקטיבית. עוד מילדות הן גדלות על תרבות של שמירה וטיפוח עור הפנים, נמנעות מחשיפה לשמש ומשתמשות בחומרי הבהרה.

לנשים שחוצות את גיל ה-40, הטיפול הזה עשוי להיות נקודת מפנה בחייהן. לא מדובר בניתוח, גם לא בפילינג, ישנה תקופת החלמה של כמה ימים. מדובר בסדרת טיפולים קצרים אחת לכל 4 שבועות וכבר מהטיפול הראשון התוצאות – מדהימות!

חולמת על כפות ידיים צעירות ללא כתמי גיל ? חולמת על עור צוואר מתוח ? ועל עור מחשוף ללא קמטים ולא כתמים ?

כפות הידיים, צוואר, צידי העיניים והמחשוף … הם האיזורים אשר מסגירים את גילנו.

עם השנים השומן התת עורי הולך ומתדלדל, המטבוליזם הולך ויורד ומשפיע על תהליכים ומאט את קצב יצור הקולגן והאלסטין.

עור הצוואר דומה מאד לעור באיזור העיניים , הוא דק ועדין יותר מעור הפנים ומכיל הרבה פחות בלוטות חלב, לכן הוא נוטה להתקמט קודם.

הגורמים המשפיעים על קמטים ורפיון עור העיניים והצוואר, מלבד הגנטיקה ומימיקה (תנועות פנים), הם כוח המשיכה, עלייה במשקל, חשיפה מרובה לשמש ואי התייחסות מספקת לאזור בטיפוח היום יומי.

החדשות הטובות הן שבשנים האחרונות פותחו פתרונות חדשים לבעיות של כתמי גיל וקמטים והם מטפלים באזורים המסגירים את גילנו המתבגר, כמו עיניים, צוואר, כפות ידיים ועור החזה והמחשוף.

אייריס זנדר, מציעה טיפולים המותאמים בהתאם למצב העור של המטופלת, לאחר פגישת אבחון וייעוץ – חינם, אייריס מציעה סדרת טיפולים המשלבים טיפולי פוטו רג'וביניישן באמצעות טכנולוגיית IPL, הבזקי אור וחום החודרים דרך שכבת האפידרמיס לשכבת הדרמיס העמוקה וגורמים לייצור מוגבר של קולגן ותאים חדשים המצטופפים בעומק העור ומעניקים לעור עיבויי ומיצוק. הטיפול קצר וכעבור שבוע, שבועיים ניתן לראות שיפור ניכר במראה העור.

הטיפול מבהיר כתמי פיגמנטציה מאזורים אלו ומעניק לעור מראה מתוח יותר, צעיר וחלק.

להשגת תוצאה טובה וסופית יש לבצע סדרת טיפולים, כמות הטיפולים מותאמת לכל לקוחה ולקוחה, יש לקוחות שנדרש לבצע 4 טיפולים ויש לקוחות שמומלץ לבצע סדרה של 6 טיפולים, אחת לכל חודש.

אייריס זנדר משלבת בטיפוליה טיפולי מזותרפיה, מציידת את הלקוחה ברולר בייתי ומוצרים פארא רפואיים. טיפולי המזותרפיה נעשים בעזרת גלילת מחטים לאחר אלחוש העור ואינם כואבים, המחוררים את העור בפציעות זעירות, חורים אלה משמשים כתעלות זעירות שדרכם מחלחלים חומרי הקוסמטיקה המותאמים לטיפול זה וחודרים לתוך עומק העור, כמו כן העור נכנס לתהליך ריפוי ואיחוי מהיר, בתהליך זה הוא מייצר ייצור מוגבר של סיבי קולגן חדשים הגורמים לעור להיראות חלק ומוצק יותר.

לאחר הטיפול מופיעה אדמומיות קלה, (מומלץ לבצע מזותרפיה לפני השינה, כך שעד הבוקר האדמומיות נרגעת) לעיתים מופיע קילוף מאד עדין.

הטיפולים למתיחת קמטים והבהרת כתמים מאיזורי הפנים, העיניים, הצוואר, מחשוף וכפות ידיים, מביאים לתוצאות מרשימות ודרמטיות וכבר מהטיפול הראשון – התוצאות מדהימות.
העלויות משתנות לפי שטח העבודה הנדרש. לכן, הלקוחה מוזמנת לפגישת אבחון – חינם !

אייריס זנדר מזמינה אותך לפגישת אבחון עור ויעוץ חינם. בפגישה תקבלי ייעוץ על הטיפולים והמוצרים המתאימים לעור הייחודי שלך.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל- 052-2725068

הקליניקה נמצאת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח.

אייריס זנדר - פוטו רג'וביניישן