מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח

לשיפור טקסטורת העור ולקבלת מראה חלק ואחיד, במראה טבעי, שאינו מעוותת או יוצר דיספרופורציה. השיטה של אייריס עדיפה על פני ניתוח פלסטי או או הזרקות ופילינג, הכרוכים בסיבוכים שמשנים את מראה הפנים הטבעי. אייריס זנדר, בעלת שם עולמי בתחום אנטי-אייג'ינג, פיתחה שיטה ייחודית למתיחת פנים ללא ניתוח ומזמינה אותך לפגישת יעוץ ללא עלות וללא מחוייבות. עד לא מזמן, הניתוח הנקרא "מתיחת פנים" היה מבין הטיפולים הפופולריים ביותר בסימני ההזדקנות הנראים לעין באזור הפנים והצוואר.  עובדה זו איננה מפתיעה איש, שכן היופי שבו אנו מתאפיינות ומתאפיינים בתקופת הנעורים הוא בגדר מתנה יקרת ערך שכל אדם רוצה לשמר ככל שניתן, גם במחיר של מפגש בסכין המנתחים.

הצערת עור הפנים ומיצוק עור הפנים

אייריס זנדר, מומחית ובעלת שם עולמי בתחום האנטי אייג'ינג פיתחה את DERMO YOUNG, שיטה ייחודית למתיחת פנים ללא ניתוח. אייריס היא קוסמטיקאית רפואית המשתמשת במכשור בטכנולוגיה מתקדמת ובמוצרי קוסמטיקה פארא-רפואיים הטובים בעולם.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

למי מתאימה מתיחת פנים ללא ניתוח?

השיטה מיועדת לנשים השוקלות ניתוח פלסטי, מתיחת-פנים או צוואר, הזרקות או פילינג ומתאימה לנשים צעירות ו/או מבוגרות הסובלות מריפיון וקמטים בעור הפנים והצוואר; מפיגמנטציה וכתמים באזור הפנים, המחשוף או כפות הידיים; קופרוז נימי דם;  נקבוביות מורחבות וצלקות אקנה.

טיפולי האנטי אייג'ינג בשיטה של אייריס זנדר מתאימים גם לאלו הרוצות להצעיר את העור, למנוע את הזדקנות העור ואף לנשים שכבר עברו מתיחת פנים ורוצות לשפר באופן ניכר את מרקם העור ולקבל עור חלק וצעיר. למעשה, הטיפולים להצערת העור של אייריס זנדר דוחים את סכין המנתחים. טיפולים אלו עשויים להיות נקודת מפנה בחיי נשים שחצו את גיל ה-40-50, כי כבר מהטיפול הראשון – התוצאות מדהימות.

כיצד מתבצע טיפול הצערת העור?

טיפולי הצערת העור כוללים שימוש במיכשור וטכנולוגיה מתקדמת. אחד הכלים טיפולי פוטו-רג’וביניישן, באמצעות הבזקי אור וחום בעוצמה גבוהה המוקרנים על גבי העור וחודרים עד לשכבת ה'דרמיס' וגורמים לזירוז התחדשות התאים וייצור מוגבר של סיבי קולגן. כמו-כן, הקרן פוגעת ישירות בפיגמנטים והורסת את הכתמים בתוך עומק העור, שורפת את כלי הדם המורחבים, סוגרת את הנקבוביות וכך מתקבל עור צעיר, מוצק וחלק.

טיפולי המזותרפיה מבוצעים באמצעות מיכשור חשמלי של מחטים המחוררות את העור, בעקבות ה"פציעה" מתרחש תהליך ריפוי ואיחוי טבעי הגורם לייצור מוגבר של סיבי קולגן. כמו-כן, החורים משמשים כתעלות להחדרת חומרים וויטמינים ישירות לעומק העור. הטיפול מקנה לעור מוצקות, עיבוי, מתיחה, הצערת והחלקת קמטוטים.

אייריס זנדר עובדת בשיתוף עם רופאים, היא מומלצת על ידי מנתחים פלסטיים בעלי שם ונותנת פתרון לנשים שאינן רוצות לעבור ניתוח והתערבות כירורגית.

חישבו לרגע על הסיכונים שלקחו על עצמם בני אדם בשני העשורים האחרונים,  על מנת לשוות לעור הפנים והצוואר מראה צעיר ורענן יותר. הניתוח נעשה תחת הרדמה מלאה, וכרוך בסיכונים של עיוות ודפורמציה של הפנים, דימומים, זיהומים, צלקות, כאבים כרוניים, תחושת נמלול והירדמות של חלקי הפנים, היווצרות של המטומה ונמק, נזקים עצביים ועוד נזקים חמורים רבים.

כך באופן טבעי פותחו תחליפים לניתוח הפלסטי, למטרות שימור מראה העור הצעיר – עד כדי כך שהניתוח הפלסטי הפך להיות האמצעי האחרון שבו נוקטים כיום בני אדם רבים המחפשים אחר מעיין הנעורים. במובן מסויים זוהי התפתחות חיובית, אלא שמבין הטיפולים שפותחו בשנים האחרונות ישנם טיפולים שלמרבה הצער אינם מספקים תוצאות חיוביות כלל, ובכל זאת נגבים בעבורם סכומי כסף לא קטנים.

כך החלו רבים ורבות לחפש אחר טיפול האנטי-אייג'ינג היעיל ביותר. במילה "יעיל" הכוונה היא שהיחס בין טיב התוצאות לעלויות הכרוכות בטיפול הוא הגבוה ביותר. במילים אחרות – "מהו הטיפול שבו התוצאות הן הכי טובות ואשר מחזיקות לאורך זמן רב ככל האפשר, במחיר הנמוך ביותר, בזמן הקצר ביותר ועם הסיכונים המזעריים ביותר" . מה שנקרא "מתיחת פנים ללא ניתוח" – הוא בעצם ניסיון לבטא את הכמיהה למציאת טיפול יעיל שיכול להחזיר את עור הפנים למצב שבו היה לפני עשור אחד או יותר: עור חלק, מתוח, נטול קמטים, ובעל מראה צעיר.

הצורך האנושי הבסיסי והנפוץ הזה דרש פתרון ומומחים רבים נרתמו למציאת פתרון יעיל ככל האפשר. בין המובילים שביניהם עומדת אייריס זנדר – קוסמטיקאית, מומחית בתחום האנטי אייג'ינג, בעלת שם עולמי בתחומה, אשר לזכותה כ-17 שנות ניסיון בתחום טיפוח העור. אייריס פיתחה שיטה ייחודית להצערת העורהחלקת קמטים ומתיחת פנים ללא צורך בסכין המנתחים. השיטה נקראת DERMO YOUNG והיא שיטה ייחודית לעיכוב תהליך ההזדקנות של עור הפנים. השיטה שונה מדרכי טיפול אחרות בכך שהיא מתמקדת בעידוד ההיווצרות של קולגן וחידושו של  עור הפנים והצוואר. השיטה אינה פולשנית ולא כרוכה בשינוי כפוי של תווי הפנים. כך נותנת השיטה של אייריס זנדר מענה ללמראה פנים טבעי ואסתטי, תוך מזעור הסכנה של עיוותים וחוסר פרופורציה בפנים – סיכונים הנפוצים כל כך בניתוחים פלסטיים ובטיפולים מסויימים אחרים, הקיימים בשוק.

אחד היתרונות שעושים את הטיפול של אייריס כה פופולרי הוא העובדה שתוצאות הטיפול נראות כבר מהטיפול הראשון.  לכן הטיפולים בשיטתשל אייריס זנדר עשויים להיות נקודת מפנה קריטית בחיי נשים שחצו את גילאי 40-50, שכן ההרגשה של היופי הקורן היא תחושה עילאית המוכרת לנשים רבות מימי צעירותן. הזכות לחוות תחושות אלו בשנית היא יקרה מפז, ומעניקה תחושות ורגשות של רעננות, התרגשות ואהבה מחודשת לחיים, במיוחד כאשר הן נחוות בידי אישה בעלת ניסיון חיים, שהספיקה ללמוד להעריך כראוי את היופי המאפיין את תקופת הנעורים שחלפה לה. כפי שנכתב בשיר סאנסקרין של באז לורמן:

"Enjoy the power and beauty of your youth, oh, never mind.

You will not understand the power and beauty of your youth,

Until they've faded” – Baz Luhrmann

את חייבת את זה לעצמך

 

שיטת  מיועדת לנשים השוקלות לבצע ניתוח מתיחת-פנים, הזרקות, פילינג, או מתיחת פנים בעזרת חוטים,  ומתאימה לנשים צעירות ו/או מבוגרות הסובלות מריפיון וקמטים בעור הפנים והצוואר, מפיגמנטציה באזור הפנים, המחשוף וגב כפות הידיים. כמו כן השיטה יעילה במקרים רבים בטיפול בקופרוז, בנימי דם, בנקבוביות מורחבות ובצלקות אקנה.

הטיפולים מתאימים גם לאלו הרוצות "להצעיר" את העור, ולעכב את הזדקנותו הנראית לעין. הטיפול מתאים גם לנשים שכבר עברו מתיחת פנים "מסורתית"  ורוצות לשפר באופן ניכר את מרקם העור על מנת לקבל עור חלק, צעיר וללא כתמים.

אייריס זנדר עובדת בשיתוף עם רופאים, היא מומלצת על ידי מנתחים פלסטיים בעלי שם ונותנת פתרון לנשים שאינן רוצות לעבור ניתוח והתערבות כירורגית.

את מוזמנת לראות את התוצאות בגלריית תמונות ה'לפני ואחרי' שלנו.

 

אייריס זנדר מזמינה אותך לפגישת אבחון עור ויעוץ חינם. בפגישה תקבלי ייעוץ על הטיפולים והמוצרים המתאימים לעור הייחודי שלך.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל– 052-2725068

 

הקליניקה ממוקמת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח

אייריס זנדר - מתיחת פנים ללא ניתוח

לפני ואחרי מתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח בשיטת דרמו יאנג של אייריס זנדר DERMO YOUNG