מיצוק והצערת העור

אייריס זנדר, קוסמטיקאית פארא רפואית ובעלת ניסיון של כ-17 שנה,כבר מתחילת דרכה החליטה אייריס שהיא לא רוצה להיות קוסמטיקאית קונבנציונלית, אלא מטרתה לפתח מומחיות וייחודיות בתחום, וכך עשתה. כיום, לאחר שנים רבות של ניסיון היא נחשבת לקוסמטיקאית פארא רפואית המובילה בארץ ובעולם בתחום האנטי-אייג’ינג והבהרת פיגמנטציה. השיטה הייחודית שהיא פיתחה נקראת דרמו-יאנג (DERMO-YOUNG) למיצוק והצערת העור. אייריס זנדר מומלצת ע”י רופאים ומנתחים פלסטיים ולקוחותיה מגיעים אליה מכל קצוות הארץ ומחו"ל, לקליניקה החדשנית שנמצאת בהרצליה פיתוח.

אייריס מהווה הוכחה ניצחת ליעילות טיפוליה. היא ילידת 1962, נראית צעירה בהרבה מגילה, ולעתים אף מתבקשת להציג תעודת זהות כי לא מאמינים לגילה האמיתי… אייריס זנדר מאמינה שמלבד הטיפולים המתקדמים שלה להצערת העור, היופי בא גם מבפנים. עור פנים יפה, ומראה צעיר יותר, אינם רק תוצאה של גנטיקה, אלא של אורח חיים בריא; שילוב של תזונה נכונה, טיפוח הפנים והגוף, פעילות ספורטיבית, וגישה אופטימית לחיים.

אייריס מלמדת את לקוחותיה כי אנטי-אייג'ינג – הוא אורח חיים. הוא עוסק בחינוך לחיים ארוכים ובריאים, המביאים למראה צעיר יותר והרגשה טובה יותר.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

לנשים השוקלות מתיחת-פנים, הזרקות או פילינג, אייריס ממליצה להגיע לייעוץ ואבחון חינם – כי היא מצהירה שהטיפולים שלה דוחים את סכין המנתחים. היא משלבת בין טיפולי מזותרפיה וטיפולי פוטו-רג’וביניישן תוך שימוש בקוסמטיקה פארא רפואית הטובה בעולם, ומסתבר ששילוב זה משיג את התוצאות האולטימטיביות. התוצאות מיידיות ומאוד מרשימות. הטיפולים מתאימים לנשים הסובלות מפיגמנטציה באזור הפנים, המחשוף וכפות הידיים ושאר אזורי הגוף; לנשים הסובלות מריפיון וקמטים בעור הפנים והצוואר; לקופרוז נימי דם, נקבוביות מורחבות וצלקות אקנה.

למעשה, הטיפולים עשויים להיות נקודת מפנה בחיי נשים שחצו את גיל ה-40-50, כי כבר מהטיפול הראשון – התוצאות ניכרות. הטיפולים מתאימים גם לנשים שכבר עברו מתיחת פנים ורוצות לשפר את מרקם העור ולתחזק מראה צעיר ורענן.

אייריס נהנית לקום כל בוקר ליום חדש, עם גישה אופטימית לחיים. היא אוהבת את עבודתה ואת לקוחותיה, אשר יעידו על כך שהאהבה והנתינה שלה הופכים את הטיפולים לחוויה נפלאה ובלתי נשכחת!

אייריס זנדר מזמינה גם אותך לפגישת אבחון העור, ובחינם!

בפגישה, אייריס תמליץ על הטיפול ועל החומרים המתאימים לעורך.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי 052-2725068

הקליניקה נמצאת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח.

אייריס זנדר - מיצוק והצערת העור