כתמי שמש

כתמי שמש ניתן להסיר בקלות אצל אייריס זנדר

כתמי שמש נגרמים בגלל חשיפה לשמש לאורך שנים שנעשתה, לרב, ללא אמצעי הגנה מתאימים. החשיפה לשמש תופסת אותנו לא רק על חוף הים אלא גם בנהיגה או בקניות. הופעת הכתמים אינה מיידית ולרב יופיעו כתמי השמש לאחר שנים – בתלות בסוג העור שלנו, בגנטיקה (כך, למשל, יש סיכוי גבוה יותר לאנשים עם עור בהיר לקבל כתמי שמש) ובשינויים הורמונליים שהגוף שלנו עובר.

כתמי השמש מופיעים לרב על הפנים, האף והלחיים, על הכתפיים, על הזרועות וכפות הידיים, על הקרחת, הרגליים וכמובן שגם באזור החזה והמחשוף. הכל תלוי באיזורי הגוף שנחשפו לשמש לאורך השנים.

כתמי שמש – כמו גם כתמי עור –ניתן להבהיר בקלות אצל אייריס זנדר. לכן, אם ניסית כבר את כל השיטות ואת כל המשחות וכלום לא עזר… אם התייאשת ואיבדת תקווה, בידי אייריס זנדר הפתרון והתשובה.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

אייריס זנדר מומחית בעלת כ-17 שנות נסיון ושם עולמי בתחום הבהרת כתמי שמש וכתמי פיגמנטציה אחרים, פיתחה שיטה ייחודית הנקראת DERMO-YOUNG.

באמצעות טיפולים חדשניים בטכנולוגייה מתקדמת, תוך שימוש במוצרי קוסמטיקה פארא רפואיים פעילים, ושימוש בערכת הבהרה החזקה בעולם …! אייריס משיגה את התוצאה הטובה והמהירה ביותר.
את מוזמנת לפגישת ייעוץ חינם, בה נתאים את שיטת ההבהרה המתאימה לעור שלך ולתקציבך.
החדשות הטובות הן שבשנים האחרונות פותחו פתרונות חדשים לבעיות של כתמי עור וכתמי שמש בהם מטפלים באזורים כמו פנים, כהויות סביב עיניים, צוואר, כפות ידיים, זרועות, קרחת, פדחת, מצח, עור החזה והמחשוף.

אייריס זנדר מזמינה אותך לפגישת אבחון עור ויעוץ חינם. בפגישה תקבלי ייעוץ על הטיפולים והמוצרים המתאימים לעור הייחודי שלך.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל– 052-2725068

הקליניקה נמצאת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח.

אייריס זנדר - טיפול בכתמי שמש