כתמי הריון

כתמי הריון ניתן לטשטש בקלות אצל אייריס זנדר

אייריס זנדר מומחית בעלת שם עולמי בתחום האנטי אייג'ינג, פיתחה שיטה עולמית וייחודית שמאפשרת טשטוש והבהרה של כתמי הריון. בזמן ההריון נוטים חלקים מסויימים של העור אצל האישה ההריונית להתכהות (כגון פטמות, פס חום לאורך הבטן, נקודות חן ונמשים שכבר קיימים). בנוסף, 'נולדים' כתמים חומים על הלחיים, המצח וסביב העיניים – בעיקר בקרב נשים בעלות גון עור כהה. עם סיום ההריון, התכהות זו לא תמיד נעלמת לחלוטין.

כתמי הריון – כמו גם כתמי פיגמנטציה אחרים – ניתן להבהיר בקלות אצל אייריס זנדר. לכן, אם התייאשת ואיבדת תקווה, בידי אייריס זנדר הפתרון והתשובה.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

אייריס זנדר מומחית בעלת כ-17 שנות נסיון ושם עולמי בתחום הבהרת כתמי הריון וכתמי פיגמנטציה אחרים, פיתחה שיטה ייחודית הנקראת DERMO-YOUNG.
באמצעות טיפולים חדשניים בטכנולוגייה מתקדמת, תוך שימוש במוצרי קוסמטיקה פארא רפואיים פעילים, ושימוש בערכת הבהרה החזקה בעולם …! אייריס משיגה את התוצאה הטובה והמהירה ביותר.
את מוזמנת לפגישת ייעוץ חינם, בה נתאים את שיטת ההבהרה המתאימה לעור שלך ולתקציבך.
החדשות הטובות הן שבשנים האחרונות פותחו פתרונות חדשים לבעיות של פיגמנטציה וכתמי הריון בהם מטפלים באזורים כמו פנים, כהויות סביב עיניים, צוואר, כפות ידיים, זרועות, רגליים, קרחת, פדחת, מצח, עור החזה והמחשוף.

אייריס זנדר מזמינה אותך לפגישת אבחון עור ויעוץ חינם. בפגישה תקבלי ייעוץ על הטיפולים והמוצרים המתאימים לעור הייחודי שלך.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל– 052-2725068

הקליניקה נמצאת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח.

אייריס זנדר - כתמי הריון