כתמי גיל

כתמי גיל ניתן להבהיר בקלות אצל אייריס זנדר

אייריס זנדר מומחית בעלת שם עולמי בתחום האנטי אייג'ינג, פיתחה שיטה מיוחדת שעוזרת לטפל גם באותם כתמי גיל שמופיעים על הפנים והזרועות כחלק מהתהליכים שעוברים על הגוף עם הזדקנותו. כתמי גיל הם אותם כתמים חומים המופיעים בגוף של גברים ונשים, לרב לאחר גיל ארבעים ולרב יימצאו באזורים חשופים לשמש, כמו הפנים, הידיים, הירכיים, הכתפיים וכדו'. כתמים אלו נקראים לעיתים גם פיגמנטציה או כתמי שמש. צורתם לרב אובאלית בצבעי חום-אפור וגודלם משתנה – מ'פירורי' כתם, בגודל של מילימטר, ועד לכתמים גדולים מעבר לסנטימטר.

כתמי גיל – כמו גם כתמי פיגמנטציה אחרים – ניתן לטשטש בקלות אצל אייריס זנדר. לכן, אם התייאשת ואיבדת תקווה, בידי אייריס זנדר הפתרון והתשובה.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

אייריס זנדר מומחית בעלת כ-17 שנות נסיון ושם עולמי בתחום הבהרת כתמי גיל וכתמי פיגמנטציה אחרים, פיתחה שיטה ייחודית הנקראת DERMO-YOUNG.
באמצעות טיפולים חדשניים בטכנולוגייה מתקדמת, תוך שימוש במוצרי קוסמטיקה פארא רפואיים פעילים, ושימוש בערכת הבהרה החזקה בעולם …! אייריס משיגה את התוצאה הטובה והמהירה ביותר.
את מוזמנת לפגישת ייעוץ חינם, בה נתאים את שיטת ההבהרה המתאימה לעור שלך ולתקציבך.
החדשות הטובות הן שבשנים האחרונות פותחו פתרונות חדשים לבעיות של פיגמנטציה וכתמי גיל בהם מטפלים באזורים כמו פנים, כהויות סביב עיניים, צוואר, כפות ידיים, זרועות, רגליים, קרחת, פדחת, מצח, עור החזה והמחשוף.

אייריס זנדר מזמינה אותך לפגישת אבחון עור ויעוץ חינם. בפגישה תקבלי ייעוץ על הטיפולים והמוצרים המתאימים לעור הייחודי שלך.

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל– 052-2725068

הקליניקה נמצאת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח.

אייריס זנדר - טיפול בכתמי גיל