טיפול בצלקות אקנה

אייריס זנדר, קוסמטיקאית פארא רפואית, מומחית אנטי-אייג'ינג, פיתחה סידרה של טיפולים מתקדמים המשנים את טקסטורת העור, מסייעים בטשטוש צלקות אקנה, מבהירים קופרוז ונימי דם שטחיים וגורמים לנקבוביות להיראות קטנות ומצומצמות. אייריס זנדר משלבת בטיפוליה שימוש בטכנולוגייה מתקדמת, טיפולי פוטו רג'וביניישן ב IPL, מזותרפיה ושימוש במוצרי קוסמטיקה פארא רפואיים פעילים המותאמים לבעיות עור הלקוחה. השילוב בין השיטות והאופן בו אייריס מטפלת בלקוחותיה משיג תוצאות מהירות .

כבר מהטיפול הראשון … התוצאות מדהימות !

מהו אקנה ?

פצעים מוגלתיים בפנים הנוצרים עקב הפרשה מוגברת של בלוטות החלב ודלקת באזור זקיק השערה. 60%-80% ממקרי האקנה מופיעים בגיל ההתבגרות מגיל 13 ונעלמים בהדרגה עד גיל 30. במקרים מסוימים הבעיה מתרחשת גם בגילאים מבוגרים.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

מהם הגורמים לאקנה?

  • עודף של הורמוני מין זכריים (אנדרוגנים) "טסטוסטרון" משפיעים על פעילות בלוטות החלב, מגדילים את הבלוטות וגורמים לריבוי בהפרשות החלב.
  • תיתכן התפרצות של אקנה במצבים של חוסר איזון הורמונלי כגון: גיל ההתבגרות, גיל מעבר (אקנה רוזצאה), הריון, אחרי לידה, זמן המחזור החודשי אצל האישה.
  • חיידקים כגון קורניבקטריום אקנה (סטרפטוקוקי) (סטפילוקוקוס אלבוס) הגורמים לדלקת בפתח הזקיק וגורמים לזיהום
  • רגישות לחומרי מזון כגון: שוקולד, פיצוחים ומטוגנים
  • תורשה, המחלה נפוצה בקרב ילדים שהוריהם סבלו מאקנה
  • חוסר הגיינה
  • מתח נפשי, בזמן לחץ ומתח נפשי יכולה המחלה להתפרץ

 

טיפול באקנה ופצעי בגרות

אייריס ממליצה, כדי להתאים את הטיפול היעיל ביותר, כדאי לעשות אבחנה ברורה ונכונה של גורמי המחלה ועל פי האבחון להמליץ על המשך טיפול ואולי על הפנייה לרופא עור בשילוב עם טיפולים קוסמטיים ושימוש במוצרים יומיומיים המותאמים ללקוחה.

תזונה נכונה – כדאי לשנות את הרגלי התזונה ולהפחית באכילת מטוגנים או עתירי שומן, שוקולד ופיצוחים. אלה  מוצרים המחמירים את האקנה. יש להרבות בשתייה.

טיפול קוסמטי –  סדרה של טיפולים הם הכרח לטיפול באקנה. בטיפול ייעשה ניקוי העור ,פילינג מתאים, ריכוך והתפחת העור , ניקוז והוצאה של קומודונים (שחורים), חיטוי העור ע"י שימוש בחומרים אנטיספטיים, ספיחת שומן ע"י מסיכות מתאימות והרגעת העור והאדמומיות. מומלץ לטפל אצל קוסמטיקאית מומחית בלבד.

מוצרים פארא רפואיים – לטיפול יום יומי המתאימים לטיפול בבעיית האקנה, כגון: שטיפת פנים עם סבון ללא דטרגנטים מיוחד לאקנה פעמיים ביום ומי פנים לחיטוי העור וספיחת השומן העודף. מריחת משחות או תרחיפים המכילים: רטין A, בנזואיל פראוקסיד, אנטיביוטיקה או גופרית.

התרופות לטיפול באקנה:

רואקוטן – הינה תרופה הניתנת ע"י רופאי עור בלבד, חשוב ליטול את התרופה לפי מינון והוראות הרופא. התרופה מכילה רטינואידים, נגזרות של ויטמין AA ומשפיעה ישירות על גורמי האקנה, היא מקטינה את הפעילות של בלוטות החלב, מקטינה שחורים (קומודונים) ופועלת נגד הדלקת. יעילותה מגיעה ל 90%. התרופה אסורה לנשים בהריון או נשים המתעדות להרות בעתיד הקרוב כי היא עלולה לפגוע בעובר. מומלץ מאוד להשתמש בשירותיה של הקוסמטיקאית לניקוי, ניקוז והוצאת השחורים לפני הטיפול התרופתי. פעולה זו תביא לתוצאות מהירות וטובות יותר.

משחות – מבוססות רטין A, בנזואיל פראוקסייד או משחות אנטיביוטיות.

גלולות למניעת הריון – אם מדובר בחוסר איזון הורמונלי הטיפול לנשים בלבד יכול להיעשות ע"י נטילת גלולות  שהן תוספת של הורמון נשי (אסטרוגן) ולהביא את הגוף לאיזון הורמונלי אשר ישפיע על מראה העור.

טיפול אנטיביוטי – הטיפול באנטיביוטיקה ניתן על ידי רופא בלבד לתקופה ממושכת ומטרתו לתקוף את החיידקים ולטפל בדלקת כגון: אריתרומיצין, אקנה מיצין.

אור – טיפול באמצעות קרני שמש בצורה לא מוגזמת יכול להשפיע לטובה על העור. וגם בצורה מלאכותית בעזרת קרינה אולטרא סגולית של מנורת קוורץ.

 

צלקות אקנה

כיום באמצעות השיטה של אייריס זנדר, ניתן לטשטש ולהעלים את רוב צלקות האקנה, גם כאלו אשר נשארו מגיל העשרה.

אייריס זנדר מזמינה אותך לפגישת אבחון עור ויעוץ חינם. בפגישה תקבלי ייעוץ על טיפולים ומוצרים פארא רפואיים המתאימים לעור הייחודי שלך.

 

לפגישת יעוץ חינם, התקשרי עכשיו ל– 052-2725068

הקליניקה נמצאת ברחוב לוטם 3, הרצליה פיתוח.

אייריס זנדר - טיפול בצלקות אקנה