טיפול ביונים שליליים

מהפכת היונים השליליים, כמו ביפן עכשיו גם בישראל , הבתים בהם אנו גרים ומקומות העבודה שלנו מאלצים אותנו לשהות במרבית שעות היום בסביבה לא בריאה המזיקה לבריאותינו. הסביבה הטכנולוגית בה אנו חיים פולטת יונים חיוביים הנפלטים ממסכי המחשב והטלוויזיה, אורות ניאון, מערכות איוורור, הגורמים לנו לחוש עייפים, מדוכדכים ועצבניים, גורם לכאבי ראש, תשישות, דיכאון, ירידה ביכולת הפיזית והמנטאלית, הם גורמים לנו לתחלואה ומקצרים לנו את החיים.

מה הם יונים שליליים?

יונים שליליים הם אטומים בעל מטען חשמלי שלילי, כלומר מספר האלקטרונים ביון גדול ממספר הפרוטונים. יונים שליליים נוצרים בטבע כמולקולת אוויר אשר התפרקה כתוצאה מאור השמש, מתנועת אוויר ומים. המקומות השלווים והמרעננים ביותר בעולם רווים בביליוני יונים שליליים, הם נמצאים בסמוך למפלי מים, ביערות, בחופי הים, ונחשב לאוויר הטוב ביותר. נכנסים לגופנו באמצעות הנשימה ודרך העור וחודרים למחזור הדם ומועברים לכל הגוף. יש שמכנים אותם "הויטמינים של הטבע". אחרים מתייחסים ליונים שליליים כפלא של ממש המשפיע על בריאותנו הגופנית והנפשית ומאריך את חיינו.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

הידעתם ?

ביפן יש כזה מטהר אויר של יונים שליליים בכל חדר במלון, בכל מקום עבודה ובכל בית ?

שמדינות שונות דואגות לפזר יונים שליליים לספורטאים אולימפיים, בחדרי הלבשה וחדרי מנוחה לפני תחרויות. יונים שליליים משפרים יכולות וביצועים פיזיים ומנטליים.

בקזינואים מפזרים יונים שליליים על מנת לשמור על ערנות המהמרים ולגרום להם להפסיד בכייף מבלי להתעייף ובלי לכעוס.

יונים שליליים מחזקים את מערכת החיסון, מזרזים תהליכי החלמה מניתוחים, שומרים על גופינו מבפני הידבקות וירוסים ומחלות.

יונים שליליים משפרים את מצב הרוח ומטפלים בדיכאון, בהפרעות קשב וריכוז, עצבות, כעסים, עייפות כרונית, הפרעות שינה מיגרנות ובעיות נשימה, מחזקים את יכולת החשיבה, הזיכרון והריכוז.

יונים שליליים נלחמים ברדיקלים חופשיים, מעכבים את תהליך ההזדקנות, משפר את רמת הקולגן בעור.

כל מעביד רוצה שהעובדים יהיו בריאים, לא ידבקו במחלות ולא יחסירו ימי עבודה, רוצה את העובדים עירניים, מרוכזים וחיוביים, עם מורל גבוה ושיגבירו את התפוקה.

כל הורה רוצה לדאוג לבריאותו, בריאות משפחתו וילדיו.

העשרת הגוף ביונים שליליים מסייעת בחילוף חומרים, מחזקת את מערכת החיסון, מפני הידבקויות בוירוסים,  מזרזת תהליכי החלמה מניתוחים, משמשים כנוגדי חימצון הנלחמים ברדיקלים חופשיים המעכבים תהליכי הזדקנות, משפרים משמעותית בעמידות בפני מחלות ומאריך את חיינו.

מגבירים את רמת הסירוטונין במוח לשיפור מצב הרוח, מחקרים במכון הפסיכיאטרי באוניברסיטת קולומביה בניו יורק הוכיחו כי לאוויר בעל צפיפות גבוהה של יונים שליליים השפעה דומה על חולים בדיכאון, כמו תרופת פרוזאק, אך ללא תופעות לוואי.

משפרים את העירנות, את יכולת הריכוז והזיכרון, מקלים על מחלות כגון אסטמה, ובעיות נשימה, מטפלים במיגרנות, חולשה ועייפות. מרגיעים ומסייעים לשינה טובה.עות שינה.

הוכח כי אנשים החשופים ליונים שליליים, התפוקה עלתה והם תפקדו בצורה טובה יותר במשימות שדרשו יכולת מנטלית ופיזית. ספוראים אולימפים ממדינות שונות נוהגים להיות בסביבה מועשרת ביונים שליליים לפני תחרויות, לשיפור הביצועים.

בתחום הרפואה לחקר האנטי אייג׳ינג, טכנולוגיית העשרת החמצן ביונים שליליים פרצה לטיפולי האסתטיקה, לשיפור וחיזוק הקולגן בעור הפנים והגוף ולחיזוק המערכת החיסונית של העור.

במחיר 2,490 ש"ח, מפזר יונים שליליים ל 60 מ"ר.

להזמנות : 052-2725068

אייריס זנדר - טיפול פנים מסיכת יונים שליליים