טיפולי צוואר

הצערה ומיצוק של עור הצוואר

חולמת על עור צוואר מתוח ? אייריס זנדר מומחית בעלת שם עולמי בתחום האנטי אייג'ינג, פיתחה שיטה עולמית וייחודית שמאפשרת מתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח.

עם יד על הלב, כמה פעמים פגשתן נשים, שמטפחות את השיער והציפורניים, את הפנים והגוף אבל עור צווארן מקומט ומדובלל ? התשובה כנראה תהיה לא מעט וזה בהחלט לא מפתיע. הצוואר הוא אחד האיברים הממהרים להזדקן,  אין בו כמעט בלוטות חלב כמו באיזור העיניים ולכן נוטה להתייבש ולהתקמט. העור באיזור הצוואר דק ועדין, הוא מושפע מכוח המשיכה וממימיקה ותנועות הצוואר כלפי מטה, מושפע מהשמש ולצערנו מהזנחה או חוסר התייחסות בטיפוח היום יומי.

נשים רבות משתדלות להסתיר את הזדקנות הפנים, מורחות קרמים יקרים, פונות לרופאים לקבלת זריקות למילוי והחלקת הקמטים ואפילו מגיעות עד לשולחן המנתחים. אך הן כל כך מתמקדות בטיפוח הפנים ושוכחות, שדווקא הצוואר עלול להזדקן קודם לכן והוא אחד האיזורים המסגירים את הגיל.

הינך מוזמנת לפגישת אבחון העור וייעוץ ללא עלות וללא מחויבות.
התקשרו 052-272-5068

לפרטים נוספים הקליקי על סימן הפלוס >>>

סימני ההזדקנות העיקריים המופיעים באזור הם עודפי עור, עודפי שומן או רפיון של שרירי הצוואר המשווים מראה של "צוואר תרנגולת". במשך שנים רבות הפיתרון היחיד של נשים, שסבלו מצוואר שכזה היה ניתוח מתיחת פנים, הכרוך בפעולה כירורגית בהרדמה מלא, זמן החלמה ארוך ולקיחת כל הסיכונים כתוצאה מכך.

אייריס זנדר, מציעה טיפולים המותאמים בהתאם למצב העור של המטופלת, לאחר פגישת אבחון עור אישי, אייריס מייעצת על דרכי טיפול המותאמים לעור הלקוחה. בטיפוליה היא מציעה סדרת טיפולים המשלבים טיפולי פוטו רג'וביניישן באמצעות טכנולוגיית IPL לייצור מוגבר של קולגן ותאים חדשים המצטופפים בעומק העור ומעניקים לעור עיבויי ומיצוק. הטיפול קצר וכעבור שבוע, שבועיים ניתן לראות שיפור ניכר במראה העור.

כמו כן, אייריס זנדר משלבת בטיפוליה טיפולי מזותרפיה, מציידת את הלקוחה ברולר ביתי ומוצרים פארא רפואיים. טיפולי המזותרפיה נעשים בעזרת מכשיר חשמלי הנקרא מזו-פן, חירור ופציעת העור במחטים לאחר אלחוש העור, המחוררים את העור בפציעות זעירות, חורים אלה משמשים כתעלות זעירות שדרכם מחלחלים חומרי הקוסמטיקה המותאמים לטיפול זה וחודרים לתוך עומק העור, כמו כן העור נכנס לתהליך ריפוי ואיחוי מהיר, בתהליך זה הוא מייצר ייצור מוגבר של סיבי קולגן חדשים הגורמים לעור להיראות חלק ומוצק יותר.

אייריס זנדר - טיפולי צוואר

לפני ואחרי מתיחת פנים ללא ניתוח והבהרת כתמים + צוואר בשיטת DERMO YOUNG של אייריס זנדר